• طراحی امضا را دنبال کنید
پرسشی دارید؟ تماس بگیرید

سفارش طراحی لوگو

لوگو یک نشانه ی گرافیکی است که می تواند به صورت علامت، سمبل، نوشتار و یا ترکیبی از این ها طراحی شود. لوگو به وسیله شرکت های تجاری، سازمان ها یا افراد استفاده می شود تا به این طریق نوع خدمات، اهداف، شغل و محصولشان را سریع تر به مخاطب معرفی کنند.

 

استفاده از تصویر برای القای یک مفهوم به سالیان دور باز می گردد و در طول زمان تغییر و تحول زیادی در آن پدید آمده است. از استفاده ی نقوش و تصاویر در خط هیروگلیف تا اشکال و تصاویری که در حکاکی ها استفاده می شدند. همواره از تصاویر به عنوان یک المان برای بیان مفهومی خاص استفاده می شد. این نشانه ها از علائم اولیه روی پرچم گرفته تا شکلهایی برای مشخص کردن مالکیت دام ها و حک علایمی بر روی حصار و قلعه و ابزار جنگی و ... کاربرد داشته است. تمام این نمونه ها وظیفه ای نزدیک به لوگو را ایفا می کرد. اما لوگوتایپ، از ریشه ای یونانی دارد و به معنی کلمه و حک کردن یا مهر زدن می باشد.

 

امروزه لوگو را به معنی نشانه، نشانواره همچنین نامواره می شناسند. البته گاهی نیز به اشتباه به لوگو آرم می گویند که این دو با هم متفاوتند.

 

لوگو می تواند ترکیبی از حروف، نشانه ها و نماد باشد. لوگو چهره و مشخصه ی یک برند است. بنابراین طراحی لوگوی زیبا و کارآمد اهمیت بسزایی در محبوبیت یک برند در نظر مخاطبان دارد.

 

انواع لوگو:

لوگو را می توان بر اساس استفاده از عناصری مانند نوشتار، شکل و آیکن و ترکیب آنها طراحی کرد که به سه گروه کلی تقسیم می شود:

1- استفاده ازتصویر (آیکون، سمبل، پیکتوگرام)

2- استفاده از نوشتار (مونوگرام، لوگوتایپ. وردمارک، تایپ بیس)

3- ترکیب نوشتار و تصویر (لوگوی ترکیبی)

 

با توجه به متنوع بودن انواع لوگو، لطفا جهت سفارش، فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و به صورت کامل همه شرایط را توضیح خواهند داد. این نکته نیز قابل توجه می باشد که هزینه طراحی لوگو از 5,000,000 تومان شروع می شود.

 

نام و نام خانوادگی:

تلفن همراه:

کد امنیتی:

ورود کد امنیتی:


نمونه کارهای طراحی لوگو